Interiérový (custom) dizajn

Naše služby
S ohľadom na každý detail

Navrhnem pre Vás jedinečný priestor

V ponuke je komplexná služba od prvotnej inšpirácie až po výslednú realizáciu/inštaláciu. Ak Vám chýba nápad či konkrétna vízia, neviete kde začať a ako postupovať, či jednoducho nemáte dostatok času venovať sa projektu … som tu, aby som pre Vás navrhla jedinečný priestor, ktorý rokmi nestratí na príťažlivosti a šarme.

To, čo robím najradšej, je navrhnúť priestor v plnom rozsahu a s možnosťou zamerať sa na každý detail.
Táto voľba šetrí Váš čas, peniaze a v neposlednej rade priestor získava na pridanej hodnote vďaka trénovanému oku dizajnéra . :-)

Ako to funguje?

1. ÚVODNÉ STRETNUTIE
Koná sa priamo na mieste, kde si spolu prejdeme predstavu o projekte, Váš životný štýl, rozpočet … atď. Výsledkom je zaslanie návrhu o poskytnutí služby s predbežnou kalkuláciou na schválenie.
2. NÁVRH DIZAJNU
Po odsúhlasení spolupráce prichádza vzrušujúca časť, ktorá spočíva v tvorbe digitálnych návrhov, pôdorysov, zostavení “mood board-u” - koláže, zahŕňajúcej všetky aspekty na odkomunikovanie konceptu/myšlienok. V prípade potreby to môžu byť aj viaceré alternatívy odzrkadľujúce Vaše predstavy a vkus.
3. FINÁLNY NÁVRH & ROZPOČET
Blízka spolupráca s klientom vedie k predostretiu výsledného pôdorysného usporiadania, vzorkám použitých materiálov a povrchových úprav súčasne s nacenením jednotlivých položiek.
4. REALIZÁCIA PROJEKTU
Po schválení výsledného návrhu je projektu vdýchnutý život: či už Vami zvoleným staviteľom, alebo naším realizačným tímom skúsených remeselníkov. Riadenie projektu spolu s výsledným styling-om je zárukou skvelého výsledku!

Šité na mieru

… Pretože každý projekt je iný, aj služby sú šité na mieru tak, aby vyhovovali Vašim konkrétnym požiadavkám!
Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo máte otázky, nezáväzne mi pošlite e-mail.

Katarina Sykora
© 2018- ATELIER100 ✿ For the moments & details